3 فیلم مشهور که در آنها از فندک زیپو استفاده شده است

از سال ها پیش که فندک زیپو فعالیت خود را آغاز کرده است از روش های مختلفی برای تبلیفات خود استفاده کرده است. یکی از تاثیرگذار ترین تبلیغاتی که برای فندک زیپو انجام شده است ، تبلیغ در فیلم های هالیوودی است. فندک زیپو تا به حال در بیش از 1200 فیلم مختلف تبلیغ شده است. مایکل داگلاس و هریسون فورد در چندین فیلم از این فندک استفاده کرده است. در مقاله ذیل به سه مورد از مشهور ترین این فیلم ها اشاره می کنیم.

1. انیمیشن وال ای(Wall.E): مطمئنا یکی از محبوب ترین انیمیشن های چتد سال اخیر وال ای می باشد. انیمیشنی که بازگوی ماجراجویی یک ربات است که سالها پس از بین رفتن زمین و غیر قابل زندگی بودن آن روشن می شود. در میان وسایل باقی مانده در زمین ، یک فندک پیدا می کند و به شدت هیجان زده می شود. اگر بیشتر دقت کنید متوجه می شوید که این فندک ، فندک زیپو است.

2. جن گیر(Constantine): جن گیر یکی از مشهور ترین فیلم های ترسناک با بازی درخشان کیانو ریوز است. در این فیلم کیانو ریوز در چندین صحنه از فندک زیپو استفاده می کند. طرحی که زیپو برای این فیلم طراحی کرده بود به قدری محبوبیت پیدا کرد که در حال حاضر یکی از مدل های فندک زیپو ، کنستانتین(Constantine Zippo) نام دارد.

3. جان سخت(Die Hard): سری فیلم های جان سخت محبوب ترین فیلم های بازیگر مشهور ، بروس ویلیس هستند. در سری فیلم های جان سخت بروس ویلیس که در هر قسمت در شرایط سختی قرار می گیرد و باید از مخمصه های مختلف خارج شود. این بازیگر مشهور در صحنه های مختلفی از فندک زیپو استفاده کرده است. برای مثال در جان سخت یک و در صحنه ای که جان(بروس ویلیس) در کانال کولر تردد می کند از فندک زیپو برای روشن نگه داشتن کانال کولر استفاده می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا