تاریخچه سیگار وینستون

تاریخچه سیگار وینستون

نام نوعی سیگار محصول شرکت تنباکوی آر. جی. رینولدز است. این سیگار از مشهورترین سیگارهای جهان است. همچنین می توان این مارک سیگار را بعنوان پرفروش ترین و محبوب ترین سیگار در میان مردم ایران دانست.

شعار ساده، محبوبیت جهانی

وینستون در سال ۱۹۵۴ توسط R.J. معرفی شد. شرکت رینولدز توتون و تنباکو با استفاده از شعار “وینستون طعم خوبی مثل سیگار را دارد” به سرعت یکی از مارک‌های برتر فروش سیگار شد. این سیگار به عنوان شماره یک سیگار در جهان در سال ۱۹۶۶ فروخته شد، موقعیتی که تا سال ۱۹۷۲ با پرجا بود تا هنگامی که مارلبورو به این مارک تجاری غلبه کرد.

همچنین بخوانید:
زیپو در ویتنام

محبوبیت در پورتوریکو

در دهه  ۸۰ میلادی ، وینستون به لطف شعار تبلیغاتی خود “Winston y Puerto Rico” محبوب‌ترین مارک پورتوریکو بود. No hay nada mejor “(وینستون و پورتوریکو: هیچ چیز بهتر نیست) شعار جدید این مارک بود که وینستون پس از آن سیگار شماره ۲ شد. موضعی که امروزه تحت مالکیت ژاپن است.موقعیت توتون و تنباکو در خارج از ایالات متحده همچنان در حال حفظ است در حالی که نسخه آمریکایی این برند است.

وینستون و مواد افزودنی

نسخه آمریکایی وینستون به دلیل ادعایی در مورد آزاد کردن افزودنی‌ها در اواخر دهه ۹۰ میلادی شناخته شده‌است. این امر باعث شد که در آینده  با تبلیغ سیگاری که دارای موارد افزودنی است باید پاسخوی کمیسیون تجارت فدرال باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا